Grandia - Złote Piaski

Gradina jest przytulnym hotelem, usytuowanym wśród gęstej zieleni, niedaleko morza. Długi pas plaży, o szerokości dochodzącej miejscami do 100 metrów ze złocistym piaskiem kwarcowym to największy atut Złotych Piasków.

Riwiera Turecka - Kleopatra Beach 03.06.2015 - 10.06.2015

Atrakcyjnie zlokalizowany hotel, znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, przy długiej promenadzie, ciągnącej się wzdłuż pięknej plaży Kleopatry. Komfortowe pokoje posiadają standardowe wyposażenie, a elegancka restauracja serwuje smaczne i zróżnicowane dania kuchni tureckiej i międzynarodowej, którymi można się delektować także na zewnątrz. Do dyspozycji gości basen ze zjeżdżalnią, stanowiącą dużą atrakcję zwłaszcza dla najmłodszych. Obiekt posiada bardzo dobre połączenie z centrum kurortu, gdzie skorzystać można z wielu atrakcji turystycznych. Alanya jest największym tureckim ośrodkiem wczasowym nad Morzem Śródziemnym, w związku z czym każdy z przebywających tutaj turystów znajdzie sposób na ciekawe spędzenie czasu.

Grecja Kreta - Flisvos Beach 28.06.2015 - 05.07.2015

Hotel znajdujący się w samym centrum rozrywkowego Hersonissos, gdzie kafejki, restauracje, sklepy oraz kluby znajdują się na wyciągnięcie ręki. Idealna oferta dla miłośników plażowania oraz rozrywek w trakcie urlopu, dla których standard hotelu nie jest najważniejszy. Z restauracji oraz hotelowych pokoi można podziwiać piękne widoki na morze i port. Zaletą lokalizacji jest także położenie tuż przy plaży, do której przylega tłoczna promenada.

   

O firmie

Firma Karczewski, która powstała w 2009 roku, jest firmą rodzinną, łączącą tradycję z nowoczesnością. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Kościerzyny na ul. Kościelnej 3 (przy Kościele p.w. Świętej Trójcy).

Firma Karczewski zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym i turystycznym, a także wynajmem nieruchomości.

Tradycje ubezpieczeniowe są kontynuowane w firmie przez Piotra Karczewskiego, który w latach 2001-2006 pełnił stanowisko Dyrektora Inspektoratu PZU SA w Kościerzynie i Tczewie, a po reformie w Oddziale Okręgowym PZU SA w Gdańsku został powołany na stanowisko Dyrektora Inspektoratu w Iławie z podległymi jednostkami w Morągu, Ostródzie, Nowym Mieście Lubawskim i Działdowie.

Współpraca z wiodącymi na rynku partnerami w zakresie ubezpieczeń oraz podróży pozwala naszej firmie na kompleksowe świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Obecnie firma Karczewski współpracuje z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi:

Ponadto podjęliśmy również współpracę z uznanymi biurami podróży:

Ubezpiecz się i podróżuj z Firmą Karczewski!